Люди доброї волі!

Звертаємося до усіх, кому небайдужі біль і страждання інших людей. У нашій університетській родині потребує допомоги Паучок Володимир Костянтинович. Нещодавно лікарі поставили йому діагноз – гостра лейкемія, яка потребує негайного лікування. На жаль, родина не має достатньо коштів для придбання ліків та проведення необхідних процедур.

Просимо усіх долучитися до збору коштів для проведення хіміотерапії. Не будьте байдужими, адже тривога й проблеми можуть постукати у двері до кожного. Разом ми зможемо подолати недугу й підтримати нашого колегу. Кожна гривня – це маленький внесок у перемогу над хворобою. Будьмо людьми! Протягнімо руку допомоги!

Кошти можна приносити на кафедру економічної кібернетики та інформатики. Телефон: 12-332; 0676605724, Оксана Олексіївна.

Номер карточки: 5489-0886-8958 банк Аваль