Міжнародний рейтинг Webometrics Ranking of World's Universities

Опубліковано міжнародний рейтинг університетів світу Webometrics Ranking of World's Universities

У лютому 2014 року було опубліковано міжнародний рейтинг університетів світу Webometrics Ranking of World's Universities.

Тернопільський національний економічний університет займає 17 місце в національному рейтингу серед 313 вишів. На континентальному рівні ТНЕУ - 1039, а серед 11992 вищих навчальних закладів світу на 3512 місці.

Webometrics Ranking of World's Universities – один з найбільш авторитетних рейтингів у міжнародному освітньому середовищі, який ґрунтується на аналізі офіційних веб-сайтів навчальних закладів. Розробниками рейтингу (компанія Cybermetrics Lab, Іспанія) враховується кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту вищого навчального закладу, зовнішні посилання на нього, цитованість ресурсу, а також кількість завантажених на сайт файлів, іншими словами, змістовна та інформаційна активність сайту навчального закладу.