Спільне засідання ТНЕУ та СТЕТІ

25 червня 2012 року відбулось спільне засідання ректорату ТНЕУ та керівництва СТЕТІ

25 червня 2012 року відбулось спільне засідання ректорату Тернопільського національного економічного університету та керівництва Самбірського технікуму економіки та інформатики на якому обговорювались перспективи спільної діяльності навчальних закладів щодо ступеневої підготовки фахівців за погодженими навчальними планами та програмами.

В засіданні прийняли участь: проректор з науково-педагогічної роботи ТНЕУ, к.е.н., професор Журавель Г.П.; декан факультету комп’ютерних інформаційних технологій ТНЕУ, д.т.н., професор Дивак М.П.; декан Самбірського факультету прикладного програмного забезпечення ТНЕУ, к.т.н., доцент Шевчук Р.П.; відповідальний секретар приймальної комісії ТНЕУ, к.т.н., доцент Адамів О.П.; директор Самбірського технікуму економіки та інформатики Козловський М.М., завідувач відділенням «Розробка програмного забезпечення» Самбірського технікуму економіки та інформатики Припін В.В.

За результатами засідання узгоджено скорочену програму підготовки бакалаврів на базі Самбірського факультету прикладного програмного забезпечення та затверджено план заходів з підвищення конкурентоспроможності студентів і випускників факультету на ринку праці.